Новини

Презентуємо рейтинг СНГ за 2022 рік!

Шановні здобувачі освіти та професорсько-викладацький склад! До вашої уваги пропонуємо рейтинг академічної діяльності Студентських наукових груп за 2022 календарний рік. 

Усі звіти та інша інформація про діючі студентські наукові групи розміщені в онлайн-галереї за посиланням.

Деталі рейтингової оцінки у прикріплених файлах.

Перенесення конкурсу "Лікарі з гумором"!

На превеликий жаль, повідомляємо, що вимушені перенести наш академічний конкурс "Лікарі з гумором" через неможливість робити конкретні плани та забезпечити якісне проведення заходу через фактори, на які не можемо вплинути 🙌🏼

Сподіваємося, що зустрінемося з вами у наступному семестрі. Слідкуйте за оновленнями на наших сторінках та бережіть себе!

Ми переможемо🇺🇦

Відбулася презентація стипендіальної програми Завтра.UA!

💡Вчора відбулася презентація стипендіальної програми Завтра.UA (https://zavtra.in.ua/) від Фонду Віктора Пінчука, де Єнгаличев Тимур розповів про важливі аспекти участі.

Основні тези👇🏼

Вітаємо з Міжнародним днем студента! 

🧑🏼‍🎓Вітаємо з Міжнародним днем студента! 

Зі святом молодості та високих прагнень, ентузіазму та амбітності! 

Засідання СНГ кафедри психіатрії!

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до чергового засідання СНГ кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ на тему «Порушення рухових функцій при різних психічних розладах».
Збираємося у суботу 19/11/22 об 11:00 на базі кафедри за адресою: вул. Медична, 1. За додатковою інформацією звертайтеся до старости СНГ - Оксани Мац +380991948274 (Telegram, Viber)

💡Завтра.UA

💡Завтра.UA (https://zavtra.in.ua/) – це унікальна можливість індивідуального розвитку, обміну досвідом та створення власних ініціатив. Це не лише про наукові здобутки, а і про тимбілдинг, проєктні тренінги, виступи видатних спікерів та, звичайно, нові знайомства. 

👤 Про все це і навіть більше розповість Голова Ради СНТ, стипендіат програми Єнгаличев Тимур. 

З днем науки!

Мабуть кожен згоден з тим, що без науки не уявити нашого майбутнього. Тому сьогодні, 10 листопада, вся світова спільнота за сприянням ЮНЕСКО відзначає Всесвітній день науки в ім‘я миру та розвитку! 

Це свято – ще одне нагадування про важливість використання наукових здобутків у благих цілях та поширення наукового знання серед людей.