Календар конференцій | Conferences calendar

Анонси

Засідання СНГ з радіології

Студентська наукова група з радіології запрошує доєднатись до засідання ,що відбудеться 11.05.23 о 12:30 на базі МЛДЦ «Медіон»

Поговоримо про актуальну проблему сучасної охорони здоров'я – рак молочних залоз, який продовжує займати лідируючі позиції в структурі онкологічної захворюваності та смертності жіночого населення. 

Інтерактивний семінар на тему «Аналіз даних у студентському дослідженні»

Сучасний здобувач вищої освіти твердо переконаний, що одною з обовʼязкових ланок навчального процесу є «навчання через дослідження»💡

Засідання СНГ кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією

Студентська наукова група кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією запрошує вас доєднатись до зборів 19.04.2023 о 16:00 на платформі Zoom за цим посиланням.

Засідання СНГ кафедри анатомії людини

Маємо за честь оголосити про засідання СНГ кафедри анатомії людини, що пройде під головуванням доктора медичних наук, пані професора Степанчук Алли Петрівни.

Тема доповіді на зборах: «Варіабельність сосочкоподібних мʼязів серця людини».

Дата та місце проведення: 19 квітня о 13.10 в 402 кабінеті морфологічного корпусу.

Вікторина для студентів ІІІ курсу!

✨Шановні студенти III курсу медичних факультетів!

💡Хочемо запропонувати вам прийняти участь у вікторині з патоморфології «Щось цікаве», яка відбудеться на початку травня 2023 року. Для участі необхідно лише мати величезне бажання, неабияке зацікавлення, кмітливість, дотепність і знання з патоморфологіі! 

Конкурс студентських наукових робіт МОН України 2022/2023

У 2022/2023 навчальному році Конкурс Студентських наукових робіт МОН України рекомендовано провести у I тур в межах базових закладів вищої освіти. 

Унікальна можливість відвідати лекцію «Evidence based medicine»!

Не пропустіть можливість перейняти частинку досвіду та знань нашого поважного гостя на унікальній відкритій лекції: «Evidence based medicine»!

 Дата: 16 грудня
 Час: 18:00 (за Києвом)
 Мова: англійська
 Вартість: безкоштовно

Не пропусти, щорічний Конкурс наукових зображень!

 З 15 листопада по 15 грудня 2021 року відбудеться щорічний Конкурс наукових зображень. Наповнюйте Вікісховище зображеннями на наукову тематику, популяризуйте наукові знання та отримуйте призи від організаторів!

Все про стипендіальну программу "Завтра.UA"

Хочеш дізнатися як отримати нові можливості для особистісного росту, познайомитися з провідними спеціалістами, політиками, медійними персонами та разом із цим отримати фінансування власних проєктів у вигляді щомісячної стипендії?