Опис конкурсу. Що варто знати?

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (далі - Конкурс) проводиться щорічно з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу, залучення студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.

Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Основними завданнями Конкурсу є:

  • виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
  • формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

У Конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці, що навчаються у цих навчальних закладах.

У 2022-2023 н.р. рекомендовано обмежитись проведенням Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України в один тур у закладах вищої медичної освіти з наступних галузей наук: медицина, педіатрія, стоматологія, технології медичної діагностики та лікування, медична психологія, теоретична медицина, фармація, біологія, фізична терапія і ерготерапія (українською мовою) та клінічна медицина, профілактична медицина, фундаментальна медицина, стоматологія, фармакологія, фармація (англійською мовою). 

Детальні вимоги до конкурсних робіт описані в документі за посиланням. 

Прийом робіт на участь у конкурсі в 2022-2023 н.р. до 10 березня 2023. Роботи подати на розгляд конкурсної комісії у друкованому та електронному форматах на кафедру біологічної та біоорганічної хімії Непораді К.С. 

За ще більш детальною інформацією писати пану @Initial_ti в Telegram (або дзвонити на номер 097 46 17 829)