Новини

Майстер-класи!

Маємо для вас неймовірну новину🤩

У рамках нашої Міжнародної студентської наукової конференції «IMEDSCOP 2023» 24 березня для її учасників пройде серія майстер-класів від професіоналів своєї справи!

🦷 Добровольський Олександр Володимирович, к.мед.н., доцент кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією ПДМУ – «Зняття відбитків з рівня імплантату методом відкритої ложки»

Продовження терміну подачі тез на XVII Конгрес студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою»!

Студентське наукове товариство Тернопільского національного медичного університету повідомляє про ПРОДОВЖЕННЯ ТЕРМІНУ ПОДАЧІ ТЕЗ на XVII Конгрес студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою»

Оновлений термін реєстрації: 01 квітня 2023 року! Не втратьте вашу можливість представити ПДМУ у профільному науковому заході. 

IMEDSCOP 2023!

Вітаємо всіх учасників IMEDSCOP 2023!

Ми безмежно раді, що маємо можливість у такий складний для країни час проводити нашу Міжнародну студентську наукову конференцію і у цьому році. Тож, чекаємо на зустріч з вами в авдиторіях вже в четвер, 23 березня🙋🏻

Нижче додаємо повну програму конференції❗️

Продовження терміну реєстраційної кампанії для участі у 84-ому науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених "Медицина ХХІ сторіччя"!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА КОЛЕГИНІ!

✏️ Рада студентського наукового товариства ДНМУ отримала велику кількість прохань щодо продовження терміну реєстраційної кампанії для участі у 84-ому науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених "Медицина ХХІ сторіччя" (з міжнародною участю).

Ми почули вас, тому було вирішено наступне:

Дедлайн подачі робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі студенських наукових робіт МОН України!

Увага 🚨

Рада Студентського наукового товариства ПДМУ нагадує, що залишилось зовсім небагато часу для подачі робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі студенських наукових робіт МОН України!

ДЕДЛАЙН – 10 березня 2023 року❗️

Поспішай та не врачай можливості представити своє дослідження! 

Лекцію перенесено!

У зв’язку з переведенням навчання на дистанційну форму на найближчі три дні, мусимо повідомити, що лекцію слід перенести! Дату проведення повідомимо згодом💙💛