Новини

Рейтинг СНГ 2021!

Щорічно наприкінці року Рада СНТ ПДМУ підбиваючи підсумки, на підставі звітів студентських наукових груп кафедр ПДМУ підраховує їх рейтинг за 2021 рік. Варто відзначити, що в цьому році до рейтингу увійшли усі діючі студентські наукові групи.
Звертаємо увагу, що Рада СНТ не зараховує публікації у "хижацьких" виданнях та участь у фейкових конференціях.

Рейтинг СНГ кафедр ПДМУ за 2021 рік

1Щорічно наприкінці року Рада СНТ ПДМУ підбиваючи підсумки, на підставі звітів студентських наукових груп кафедр ПДМУ підраховує їх рейтинг за 2021 рік.

Унікальна можливість відвідати лекцію «Evidence based medicine»!

Не пропустіть можливість перейняти частинку досвіду та знань нашого поважного гостя на унікальній відкритій лекції: «Evidence based medicine»!

 Дата: 16 грудня
 Час: 18:00 (за Києвом)
 Мова: англійська
 Вартість: безкоштовно

Реєстрацію відкрито!

Рада студентського наукового товариства Полтавського державного медичного університету запрошує Вас взяти участь у 3-й міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2022», що відбудеться 24-25 березня 2022 року.  

Безкоштовну онлайн-лекція «Evidence based medicine»!

Запрошуємо вас на безкоштовну онлайн-лекцію «Evidence based medicine»!

Це унікальна можливість послухати лекцію провідного лікаря та професора Cornell University (New York, USA) - Dr. Michael Stewart.

Доказова медицина без перебільшення «must have» інструмент в арсеналі прогресивного лікаря. Але як в цьому ПРАВИЛЬНО розбиратися - дізнаєтеся на нашій лекції!

Вебінар "Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів".

Американські Ради з міжнародної освіти у межах упровадження проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ", запрошують на вебінар "Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів".

РАДІ АНОНСУВАТИ НАШ ПЕРШИЙ ЕФІР, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВУСОПАДУ - МІСЯЦЮ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ПРО ЗЛОЯКІСНІ НОВОУТВОРЕННЯ ЧОЛОВІЧОЇ СТАТЕВОЇ СИСТЕМИ.

23 листопада о 17:00 за Східноєвропейським часом на YouTube-каналі Клубу у прямому ефірі:
- професор Сергій Гичка, президент ГО «Асоціація патологоанатомів України», який розповість про Клуб, а також про роль лікаря-патолога у сучасній медицині.