Конференція

IMEDSCOP 2023!

Вітаємо всіх учасників IMEDSCOP 2023!

Ми безмежно раді, що маємо можливість у такий складний для країни час проводити нашу Міжнародну студентську наукову конференцію і у цьому році. Тож, чекаємо на зустріч з вами в авдиторіях вже в четвер, 23 березня🙋🏻

Нижче додаємо повну програму конференції❗️

Не пропусти свій шанс!

Увага  Нагадуємо, що дедлайн подачі робіт на IMEDSCOP 2022 буде завершений в п'ятницю, 11 лютого. 
Не втрачай можливість та встигни зареєструватись  Поділіться цією радісною новиною зі своїми друзями та колегами.
Ми чекаємо на вас на нашій науковій події! Не пропустіть свій останній шанс.

Реєстрацію продовжено!!!

Шановні учасники! Ми раді повідомити, що дедлайн подачі робіт на IMEDSCOP 2022 був продовжений до п'ятниці, 11 лютого. Поділіться цією радісною новиною зі своїми друзями та колегами. Ми чекаємо на вас на нашій науковій події!

До кінця реєстрації 1день!!!

А ти вже подав тези на IMEDSCOP 2022 Рада СНТ ПДМУ нагадує що до завершення прийому робіт для участі у 3-й міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2022» залишилось 2 дні  стигніть зареєструвати своє наукове дослідження та не впустіть можливість представити його на міжнародній арені!

Поповнимо книжковий фон конференції РАЗОМ!

Увага всім!
Наша колишня голова СНТ, не Дід мороз, але під новий рік приєдналася до поповнення книжкового фонду призів на IMEDSCOP 2022. Запрошуємо усіх бажаючих співробітників кафедр університету приєднуватися і збагатити його ще більш цікавими та корисними книгами.

Реєстрацію відкрито!

Рада студентського наукового товариства Полтавського державного медичного університету запрошує Вас взяти участь у 3-й міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2022», що відбудеться 24-25 березня 2022 року.  

IMEDSCOP 2021: підсумки

25-26 березня 2021 р. відбулася 2-га Міжнародна медична студентська наукова конференція "International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2021". У конференції взяли участь 145 доповідей, з яких 43 з іниших ЗВО України та 20 з інших країн світу.

IMEDSCOP 2021: Abstract book/збірник тез

Шановні колеги!
Нагадуємо, що залишилося лише 2 дня до 2-ї Міжнародної студентської наукової конференції IMEDSCOP 2021. Пропонуємо ознайомитися з тезами доповідей та долучатися до секційних засідань.