Календар конференцій | Conferences calendar

Анонси

Унікальна можливість відвідати лекцію «Evidence based medicine»!

Не пропустіть можливість перейняти частинку досвіду та знань нашого поважного гостя на унікальній відкритій лекції: «Evidence based medicine»!

 Дата: 16 грудня
 Час: 18:00 (за Києвом)
 Мова: англійська
 Вартість: безкоштовно

Не пропусти, щорічний Конкурс наукових зображень!

 З 15 листопада по 15 грудня 2021 року відбудеться щорічний Конкурс наукових зображень. Наповнюйте Вікісховище зображеннями на наукову тематику, популяризуйте наукові знання та отримуйте призи від організаторів!

Все про стипендіальну программу "Завтра.UA"

Хочеш дізнатися як отримати нові можливості для особистісного росту, познайомитися з провідними спеціалістами, політиками, медійними персонами та разом із цим отримати фінансування власних проєктів у вигляді щомісячної стипендії?

Запрошуємо на конференцію "ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ І ФАРМАЦІЇ - 2021"

Шановні колеги!

Рада СНТ Білоруського державного медичного університету оголошує відкритою реєстрацію на нашу щорічну дистанційну науково-практичну конференцію студентів і молодих вчених:

ІННОВАЦІЇ В МЕДИЦИНІ І ФАРМАЦІЇ - 2021

 - реєстрація триватиме до 10 жовтня включно (продовження не буде!)

The 8th edition of Lublin International Medical Congress

The 8th edition of Lublin International Medical Congress is right around the corner!   
We can’t wait to show you all the novelties that we prepared this year! 
This year's event will take place from 18th to 20th November 2021. During those three days, we are going to hold 24 different scientific sessions with a Grand Prix Session as a final event.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України з галузі "Стоматологія"

1 квітня в Українській медичній стоматологічній академії відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України з галузі "Стоматологія", який було проведено в онлайн-форматі. Відео-конференція зібрала учасників з 8 ЗВО України: Буковиньского державного медичного університету, Вінницького національного медичного універитету ім. М.І.

Международная олимпиада студентов медицинских вузов «Мастерство эстетической реставрации в стоматологии»

Самаркандский Государственный 
медицинский институт совместно с компанией по производству  
стоматологических материалов Ivoclar Vivadent (Германия)приглашают принять участие в Международной олимпиаде студентов медицинских вузов «Мастерство эстетической реставрации в стоматологии», которая состоится 16-17 апреля 2021 года, а также публикации тезисов по Стоматологии.