Вітаємо випускників 2022!!!

Рада СНТ щиро вітає Реву Романа, Куйовду Юлію, Єфімчука Даніїла  із завершенням студенського життя😊  
Дуже вдячні за плідну працю в СНТ 🧐

Перемога у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України!

Рада СНТ щиро вітає студентів з перемогою у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт МОН України 
зі спеціальності «Клінічна медицина»:
 ⁃ Стаднік Єлізавету Олександрівну - І місце ( науковий керівник - зав. кафедри внутрішньої медицини №1, д. м. н., доц. Маслова Ганна Сергіївна)

Безкоштовні стажування

​​Безкоштовні стажування та дослідницькі позиції для українських студентів-медиків та лікарів в Juntendo University (Токіо, Японія) Juntendo University хоче підтримати українських студентів-медиків і дослідників, і запрошує на 3-місячне стажування (observership) та 1-річну дослідницьку стипендію (research fellowsh

Наші переможці!

Вітаємо наших переможців, які отримали дипломи лауреатів премії Національної академї медичних наук України за значні успіхи в науковій діяльності за 2021 рік. Лауреатами премії стали: - Мацицька Єлизавета Костянтинівна (науковий керівник к. мед. н. Микитенко А. О.) - Мариняк Дар'я (науковий керівник доц. Фаустова М. О.) -Катриченко Ліна Олегівна (науковий керівник доц. Трибрат Т.

Встигни потрапити на "Clinical Annual Scientific Experience (CASE) 2022"

Вітаємо молодих науковців! Наступила весна, а це саме той час, коли після довгої зимової перерви хочеться дізнаватися і ділитися чимось новим Тому раді оголосити вам про проведення  Clinical Annual Scientific Experience (CASE) 2022- щорічної конференції молодих клініцистів та вчених!  

Коли? 17 березня 2022 року.  

Конференція "Фундаментальна наука в сучасній медицині – 2022"

Шановні колеги! Рада молодих вчених та Студентське наукове товариство закладу освіти «Білоруський державний медичний університет» запрошує студентів та молодих вчених (магістранти, аспіранти, здобувачі вчених ступенів, клінічні ординатори, співробітники закладів охорони здоров'я, освіти, які займаються науковою діяльністю, віком до 40 років) на проведення дистанційної науково-практичної конфере

Не пропусти свій шанс!

Увага  Нагадуємо, що дедлайн подачі робіт на IMEDSCOP 2022 буде завершений в п'ятницю, 11 лютого. 
Не втрачай можливість та встигни зареєструватись  Поділіться цією радісною новиною зі своїми друзями та колегами.
Ми чекаємо на вас на нашій науковій події! Не пропустіть свій останній шанс.

Реєстрацію продовжено!!!

Шановні учасники! Ми раді повідомити, що дедлайн подачі робіт на IMEDSCOP 2022 був продовжений до п'ятниці, 11 лютого. Поділіться цією радісною новиною зі своїми друзями та колегами. Ми чекаємо на вас на нашій науковій події!

До кінця реєстрації 1день!!!

А ти вже подав тези на IMEDSCOP 2022 Рада СНТ ПДМУ нагадує що до завершення прийому робіт для участі у 3-й міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2022» залишилось 2 дні  стигніть зареєструвати своє наукове дослідження та не впустіть можливість представити його на міжнародній арені!